Największy dar

Warszawa poznała „Największy dar”. Przedpremierowy pokaz filmy Juana Manuela Cotelo odbył się w „Kinie Wisła”, 18 lutego br. o godz. 19. Uraz, przebaczenie i dobry humor – to streszczenie poniedziałkowego pokazu.

Kilka minut po 19 rozpoczął się pokaz, który z pewnością pozostanie w sercach widzów na długo. Film dokumentalny przeplatany westernową komedią to kolejne dzieło twórcy „Ziemi Maryi”. Reżyser, będący zarazem głównym bohaterem, postanowił, aby przedstawić światu inne niż zazwyczaj zakończenie filmu – jako pojednanie. Film ten pokazuje, że jest ono możliwe, a zło nie ma ostatniego słowa na tym świecie. Ludzkie serce staje się wolne od wszelkich balastów wtedy, kiedy nie jest związane urazami, nieprzebaczeniem, zemstą. Potrafiący zmienić ludzkie serca film, z pomocą łaski Bożej, ma ważną misje do spełnienia w dzisiejszym świecie. Od Ciebie i ode mnie zależy, czy będzie ona realizowana, czy przebaczenie będzie rzeczywistością.

Pokaz filmu zakończyło wystąpienie Reżysera oraz rozdanie dyplomów dla mecenasów filmu, a także darczyńców. Wśród zaproszonych gości byli: Dariusz Kowalczyk, Piotr Tau Kowalczyk oraz Dominika Figurska.

Więcej informacji o filmie i projekcie „Największy dar” na stronie www.najwiekszydar.pl

Dominik Gaładyk SAC

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *