Niezakazane owoce 2

Wiosenne Czuwanie Maturzystów 2019. Jest już tradycją, że wiosenne spotkanie w Częstochowie adresowane jest do maturzystów. Tak będzie i tym razem, ale nie do końca. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą oderwać się od codziennej gonitwy i choć na chwilę zwolnić tempo życia.

Drodzy młodzi, młodsi i starsi, a także wspomniani Drodzy Maturzyści, czekamy na Was, 6-7 kwietnia 2019 roku z kolejną porcją NIEZAKAZANYCH OWOCÓW. Zapewne pamiętacie, jak w październiku mówiliśmy o takich owocach i takich smakach, których kosztowanie nie jest tylko kwestią chwili, ale całego życia!

W kolejnej odsłonie NIEZAKAZANYCH OWOCÓW będziemy kosztować uprzejmości, dobroci, wierności, łagodności i opanowania. Do degustacji wspomnianych owoców, w swojej konferencji zaprosi nas ks. Krzysztof Freitag SAC z Poznania. Z tego samego miasta przyjedzie Schola Pallotyńskiego Duszpasterstwa Akademickiego GOŚCINIEC, zapewniając animację muzyczną. O wielkopostny klimat uwielbienia, dziękczynienia i prośby zadba zespół CORAZ BLIŻEJ, działający przy Parafii św. Wincentego Pallottiego w Warszawie. Dopełnieniem naszego spotkania będzie Msza Święta w Kaplicy Cudownego Obrazu Pani Jasnogórskiej, w czasie której kilkunastu wolontariuszy Fundacji Salvatti.pl zostanie posłanych do realizowania powołania ucznia-misjonarza, który przyjmuje od Chrystusa wezwanie do chrześcijańskiego świadectwa wobec całego świata.

Pallotynie, pallotynko, młodzieży nie tylko maturalna, w tych dniach bądźmy razem w Dolinie Miłosierdzia i na Jasnej Górze!

PLAN SPOTKANIA:

Sanktuarium Bożego Miłosierdzia

17:00 – Powitanie, zawiązanie wspólnoty
17:15 – Koronka do Bożego Miłosierdzia
17:45 – Kolacja

Jasna Góra

19:00 – Koncert zespołu CORAZ BLIŻEJ

Od godziny 21.00 transmisja Czuwania w Pallotyńskim Radiu Ewangelizacyjnym Pallotti.FM
21:00 – Apel Jasnogórski
21:30 – Animacja muzyczna – Schola Pallotyńska Duszpasterstwa Akademickiego „Gościniec” z Poznania
22:00 – Konferencja – ks. Krzysztof Freitag SAC
22:30 – Adoracja Najświętszego Sakramentu
23:30 – Nabożeństwo
00:15 – Przygotowanie do liturgii
00:30 – EUCHARYSTIA i rozesłanie

Z pozdrowieniem

s. Monika Cecot SAC, koordynatorka ds. apostolstwa Prowincji Sióstr Pallotynek
ks. Rafał Czekalewski SAC, dyrektor Pallotyńskiego Centrum Młodzieży „Apostoł”
ks. Kamil Wolan SAC, dyrektor Prowincjalnego Ośrodka Duszpasterstwa Powołań

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *